Новини культури. 22 грудня. Фільм Джеймса Кемерона про жителів планети Пандора завантажили на свої ПК в 2010 році більше 16,5 млн разів.

Аватар
Аватар "скачали"понад 16 мільйонів разів

Блог TorrentFreak склав рейтинг фільмів, які в 2010 році мали найбільший успіх у любителів “качати” кіно з Інтернету.

Перше місце зайняв фантастичний фільм Джеймса Кемерона (James Cameron) “Аватар”, який вийшов в 2009 році  – його скачали 16,580 мільйонів разів. “Аватар” також став найкасовішим фільмом в історії кінематографа, зібравши в прокаті $2,78 млрд. У торрент-мережах якісна версія фільму з’явилася на початку лютого – відразу ж після того, як DVD-реліз “Аватара” відправили для перегляду журі премії “Оскар”.

Другим після “Аватара” за кількістю нелегальних завантажень став фільм “Піпець” американського кінорежисера Метью Вона (Matthew Vaughn). Кінострічка, знята в жанрі “чорної комедії”, була викачана 11,400 мільйонів разів. Третє місце дісталося фантастичному трилеру “Початок” Крістофера Нолана (Christopher Nolan) – його завантажили 9,700 мільйонів разів.

У десятку найбільш піратських фільмів 2010 року також увійшли психологічний трилер “Острів проклятих” (9,490 мільйони завантажень), фантастика “Залізна людина 2” (8,81 млн), фентезійна стрічка “Битва титанів” (8,040 млн), бойовик “Не брати живим” (7,730 млн.), детективний фільм Гая Річі (Guy Ritchie) “Шерлок Холмс” (7,16 млн), військова драма “Повелитель бурі” (6,85 млн) і бойовик “Солт” (6,7 млн), передає Руформатор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.