Новини України. 7 грудня. Аудит діяльності уряду Юлії Тимошенко свідчить, що в 2008-2009 рр.. було нецільове використання бюджетних коштів на 50 млрд. грн.

Федір Ярошенко
Ярошенко: Тимошенко назловживала на 50 мільярдів гривень

Про це повідомив сьогодні журналістам на брифінгу Міністр фінансів Федір Ярошенко.

Він зазначив, що Міністерство фінансів передало результати аудиту в Генеральну прокуратуру і Верховну Раду.

“Вчора я як Міністр фінансів на виконання рішення Кабінету Міністрів направив звіт міжнародних аудиторів щодо використання державних фінансів у 2008-2009 роках до Генеральної прокуратури і до Верховної Ради України“, – відзначив Федір Ярошенко.

За його словами, матеріали аудиту свідчать, що в 2008-2009 рр.. мало місце нецільове використання бюджетних коштів на 50 млрд. грн.

Нагадаємо, згідно з висновками аудиторів, які перевіряли діяльність уряду Юлії Тимошенко, виявлені докази шахрайства та нецільового використання державних коштів в Україні від 2008 року до першого квартал 2010 року. У команді екс-прем’єра назвали це спробою політичного тиску на опонентів чинного Президента України.

У травні 2010 року Кабінет Міністрів підписав контракт з американською компанією “Trout Cacheris, PLLC” про проведення аудиту фінансово-економічної діяльності органів державної влади у 2008-2009 роках.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.