Огляд Преси. 22 грудня. Засновник скандально відомого інтернет-порталу Wikileaks Джуліан Ассанж продав свої ще не написані мемуари двом видавництвам у Британії та США, повідомляє сайт газети Guardian.

Джулліан Асандж продав свої мемуари двом видавцям

Guardian: У Сполученому Королівстві мемуари будуть випускати видавці Canongate, в США Knopf. Офіційного підтвердження цієї інформації немає, а газета посилається на повідомлення в мережі Twitter глави літературного відділу іспанського видавництва Random House Mondadori Клаудіо Лопеса.

“Рукопис з’явиться в березні (2011 року)”, – написав Лопес.

За відомостями Guardian, до Canongate перейдуть і всі права на переклад книги.

Сам Ассанж зараз випущений під заставу до наступних судових слухань по його екстрадиції до Швеції, де він обвинувачується в ряді сексуальних злочинів. Засновник Wikileaks заперечує всі звинувачення, називаючи їх політично мотивованими. За рішенням судді, він обмежений у переміщенні – зараз Ассандж живе в місті Бангла на сході Англії у друзів – він здав свій паспорт, щодня звітує поліцію і носить електронний чіп.

Мемуари Ассанжда, якщо вони дійсно з’являться, вийдуть відразу після спогадів колишнього співробітника та офіційного представника Wikileaks Даніеля Домшайт-Берга “Усередині Wikileaks: моя робота на найнебезпечніший сайт в світі”. Книга повинна вийти в Німеччині 27 січня майбутнього року.

Джерело Guardian

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.