Новини України. 20 грудня. Арешт лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко може призвести до того, що буде заморожено подальший розвиток міжнародних відносин України з іншими країнами.

Юлія Тимошенко
Арешт Тимошенко виклике неабияку критику зі сторони Заходу

Так вважає голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента”, політолог Володимир Фесенко.

“Насправді, я б не виключав жоден з варіантів подальших подій щодо Тимошенко, зокрема, і арешт. З раціональної точки зору, арешт Тимошенко було б серйозною помилкою нинішньої влади, оскільки це створить для влади цілу купу проблем”, – зазначив він.

Політолог також нагадав, що Юлія Тимошенко – загальновідома фігура в Україні та в світі і тому її арешт може викликати серйозний міжнародний скандал.

“Якщо після недавніх подій – справа проти Тимошенко, бійка у Верховній Раді – це викликало низку серйозних критичних зауважень і в Західній пресі, і з боку Європейської народної партії, була заява, що це може вплинути на долю євроінтеграції України. Якщо буде арешт Тимошенко, то буде дуже серйозна критика з боку Заходу, навіть криза у відносинах між українським керівництвом та Західними країнами”, – зазначив він.

Разом з тим, Фесенко не виключає, що такий варіант розвитку подій може призвести до того, що буде заморожено подальший розвиток міжнародних відносин України з іншими країнами.

“Не обов’язково, що буде бойкот Януковичу, може цього не відбудеться, але те, що це не пройде просто так, викличе істотне зростання критичного ставлення до Януковича, до нинішньої української влади в цілому, то це без сумніву”, – сказав він.

Нагадаємо, Генпрокуратура відкрила кримінальну справу проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко, звинувачуючи у нецільовому використанні коштів Кабміном Тимошенко, які були отримані за Кіотським протоколом. Лідер БЮТ знаходиться на підписці про невиїзд.

20 грудня лідер ВО “Батьківщина” має відвідати Головне слідче управління ГПУ.

За матеріалами ІМК

Comments

  1. НУ и что что известная в Украине и в Европе, ее известность состоит из многих составных: скандал с ЕЭСУ, торговля порнографическими фильмами, связь с Пашей Лазаренко, организатор майдана, дважды премьер-министр, а далее по списку, воровство иммущества страны в особо крупных размерах, воровство денег в особо крупных размерах, брехня, которую она пустила гулять по свету, ее пустословие ни о чем, долги, которые она оставила народу Украины на многие десятилетия, скандалы, а еще договор на газ, который очень был выгодным для нее и для России. Это частица ее известности. За такую известность в горячо любимой Европе, г-н В.Фесенко, без суда и следствия, как вам известно сажают в тюрму пожизненно

  2. И еще много-много чего можно добавить к комментарию АСИ.

  3. Так, таке враження що бандити з бандитами чубляться. Маятник якийсь. А нас змушують вибирати з двох зол менше. Потрібні зовсім нові люди, ідеї. Тоді хоча б цікавіше буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.