Новини технологій. 2 грудня. США. Корпорація Apple запатентувала новий тип планшета, пише сайт Patently Apple. Патент на цей пристрій був виданий компанії Патентним бюро США.

Новий планшет від Apple
планшет є гібридом iPad і ноутбука MacBook

Розробка компанії виконана у формі слайдера і має сенсорний дисплей і QWERTY-клавіатуру. Фактично планшет є гібридом iPad і ноутбука MacBook. У закритому положенні пристрій являє собою планшет, який можна буде тримати як горизонтально, так і вертикально. При висуванні дисплея гібрид можна буде тримати на столі і використовувати в якості звичайного ноутбука.

Відзначимо, що Apple поки офіційно не підтвердила факт розробки подібного пристрою. Невідомі ні назва цього гібрида, ні плани компанії з випуску пристрою на ринок.

Разом з тим заявка була подана Apple ще в червні 2008 року. Таким чином, її розгляд зайняв більше двох років.

За цей час Apple встигла випустити планшет iPad, що не має повноцінної QWERTY-клавіатури. Відзначимо, що в даний момент на ринку вже представлені пристрої, які мають одночасно сенсорний дисплей і QWERTY-клавіатуру. Зокрема, планшетні ноутбуки випускають компанії Acer, HP і Lenovo. Нещодавно подібне рішення представила і компанія Dell, показавши гібрид Inspiron Duo.

планшет від Appleпланшет від Apple

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.