Новини політики. 17 грудня. Київ. Сьогодні Президент України Віктор Янукович офіційно представив Голову Антимонопольного комітету України Василя Цушка колективу відомства.

Василь Цушко
Цушко очолив антимонопольний комітет

«Антимонопольний комітет України сьогодні має в нашій державі чудову репутацію. Є довіра бізнесу, є довіра населення – це дуже важливо», – зазначив Президент України.

Глава держави наголосив, що Василь Цушко пройшов непростий шлях. Зокрема, в останні роки був керівником двох впливових міністерств країни, раніше очолював Одеську ОДА, тривалий час працював у парламенті.

Новопризначений Голова Антимонопольного комітету України подякував Президентові України за довіру та запевнив, що Комітет не буде «плестися у хвості тих реформ, які сьогодні реалізуються в нашій державі».

Указ № 1130/2010 про призначення Василя Цушка Головою Антимонопольного комітету України Президент України Віктор Янукович підписав сьогодні.

Як відомо, 14 грудня цього року Верховна Рада України надала згоду на призначення Василя Цушка на посаду Голови Комітету. За це рішення проголосувало 272 народних депутатів.

Джерело Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.