Новини світу. 20 грудня. Керівники Футбольної асоціації Англії (FA) не проти організувати в Англії Чемпіонат світу 2014 року з футболу.

Чемпіонат світу з футболу 2014 Бразилія
Англія не проти забрати право на ЧС-2014 в Бразилії

Туманний Альбіон висловив готовність провести чемпіонат світу-2014, якщо Бразилія не встигне вирішити всі організаційні питання.

Як повідомляє британська преса, керівники FA вже почали розробляти “запасний” план і на цьому тижні на своєму засіданні збираються виробити стратегію і подальший план дій. Керівництво англійського футболу готове розпочати переговори з представниками Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА), включаючи президента Йозефа Блаттера, про можливість заміни Бразилії, якщо та не встигне побудувати вчасно стадіони та аеропорти.

Зокрема, англійці хочуть нагадати Блаттеру його ж слова, сказані під час виборної кампанії першості світу-2018, який дістався Росії, про те, що Англія “може хоч завтра провести чемпіонат світу”.

ФІФА проводить оцінку готовності Бразилії з моменту вибору її столицею чемпіонату світу-2014. Поки підготовка йде повільними темпами, але побоювань ФІФА не висловлює. Однак остаточне рішення ФІФА може прийняти під час Олімпійських ігор-2012 у Лондоні.

Прецедент щодо зміни країни-господині футбольних світових першостей вже траплявся. Так, Колумбія відмовилася від права проведення чемпіонату світу-1986 з економічних причин, і її замінила Мексика, нагадує ИТАР-ТАСС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.