Новини України. 28 грудня. ДК “Укргазвидобування” провела переговори з представниками американської енергетичної компанії “Chevron Corporation”, однією з найбільших нафтогазових корпорацій світу.

Chevron Corporation
Chevron провела переговори з "Укргазвидобуванням"

Під час переговорів обговорювалися перспективи спільного пошуку і розробки нетрадиційних покладів газу в межах запропонованої компанією “Chevron” ділянки.

“Компанія “Chevron” має позитивний досвід роботи за проектами з видобутку нетрадиційного газу, в тому числі в сусідніх з Україною Польщі та Румунії. Представники “Chevron” підкреслили високий інтерес до покладів нетрадиційного газу на території України, і висловили наміри щодо їх розробки”, – йдеться в повідомленні ДК.

Зі свого боку, ДК “Укргазвидобування” зацікавлена в отриманні доступу до передових технологій, обмін досвідом у сфері буріння, видобутку природного газу і переробки вуглеводнів.

За результатами переговорів прийнято рішення про опрацювання шляхів та форм залучення інвестицій від компанії “Chevron” з метою реалізації проектів загального видобутку покладів газу.

Нагадаємо, “Chevron Corporation” одна з найбільших інтегрованих енергетичних компаній США, яка представлена в 180 країнах. Основна діяльність – видобуток нафти і газу, переробка, транспортування та продаж нафтопродуктів.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.