Новини світу. 2 грудня. США. Сімейна пара із США виграла в суді у інтернет-корпорації Google.

Google Street View програв суд

Приводом для судового позову став інцидент, що стався ще в 2008 році – “гугловські” автомобілі, що роблять зйомки для популярного картографічного сервісу Google Street View, випадково сфотографували приватний будинок і двір, що належать Аарону і Христині Борінг.

Згідно з постановою суду, яка була винесена сьогодні, інтернет-гігант повинен виплатити подружжю компенсацію у розмірі 1 долар. Справа почалася з того, що в квітні 2008 року Аарон та Христина Борінг подали позов у кілька судів, звинувативши корпорацію в “навмисному і грубому вторгненні” в їхнє приватне життя, оскільки автомобілі Google виїхали на приватну дорогу і зробили знімки їх власності.

Велика частина судів цей позов відхилила, посилаючись на те, що ця інформація (а також документи на продаж будинку і його вартість) вже була доступна на інших сайтах в Інтернеті. Подані сімейною парою апеляції були також відхилені.

Тим не менш, два з половиною роки по тому один із судів все-таки виніс рішення на їхню користь, зазначивши, що з технічної точки зору у сімейства Борінг є підстави вимагати компенсацію. “Ми задоволені, що цей судовий процес закінчився визнанням того, що позивачі мають право тільки на 1 долар”, – заявив один з представників Google у техноблозі TechCrunch.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.