Новини  світу. 1 грудня. США. Відео. Студент із Флориди пошукав в Google інформацію про себе і дізнався, що фігурує у кримінальній хроніці як підозрюваний у вбивстві.

Zachary Garcia
Закарі Гарсія догуглився до кримінальної справи

Студент Університету Флориди Закарі Гарсія (Zachary Garcia) дізнався від Google про те, що його підозрюють у вбивстві.

Гарсія вирішив ввести у пошуковик своє ім’я і дізнатися, що пишуть про нього в Інтернеті. У ході пошуків він виявив кілька новинних заміток зі своєю фотографією. У замітках повідомлялося, що Закарі Гарсія брав участь у пограбуванні житлового будинку у вересні і підозрюється у вбивстві свого спільника, повідомляє Cnet News.

Як з’ясувалося, малюнок студента потрапив в газети через помилку поліції. У вересневому пограбуванні брав участь його повний тезка – Закарі Гарсія (Zachery Garcia) (написання імен Zachary і Zachery відрізняється на одну букву). Крім того, злочинець і студент народилися в один і той же день і місяць. Складаючи зведення про події, правоохоронці доклали до неї фото «не того» Гарсії.

Студент заявив, що замітка могла погано позначитися на його репутації – він боявся, що його виженуть з роботи і відрахують з університету. Тепер він чекає від поліції вибачень.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.