Новини світу. 29 грудня. Житель США прочитав електронне листування своєї дружини, щоб знайти докази її невірності, а у відповідь жінка пред’явила йому позов.

Gmail
Американець хотів знайти факти невірності дружини в її пошті

33-річному Леону Вокеру (Leon Walker) загрожує тюремне ув’язнення за те, що він прочитав електронні листи своєї дружини Клари (Clara Walker).

Житель штату Мічиган вирішив перечитати листування дружини в пошуках доказів її невірності. У подружжя був загальний ноутбук, і Вокер увійшов в до її “ящика” в Gmail, використовуючи відомі йому логін і пароль, повідомляє TG Daily.

Листи показали, що чоловік не помилявся – у його дружини був роман з одним із її колишніх чоловіків. Коли Клара Вокер дізналася, що чоловік читав її листування, вона подала на розлучення і звернулася до суду з позовом на чоловіка.

Щодо Вокера висунули звинувачення в хакерстві. Слухання справи призначено на 7 лютого. Якщо суд визнає чоловіка винним, то може потрапити за ґрати на строк до п’яти років.

Сам Вокер стверджує, що діяв в інтересах свого прийомного сина.

У квітні 16-річний житель подав до суду на свою матір за злом своєї сторінки в Facebook. Тінейджер стверджував, що жінка заходила в соцмережу під його ім’ям і розміщувала там інформацію, що ганьбила його.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.