Новини України. 28 грудня. Мер Харкова Геннадій Кернес і голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін могли б купити скандальні лавочки за свої гроші.

метро станція Олексіївська
Кернес і Добкін могли б подарувати такі лавки Харкову

Про це заявив віце-прем’єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков.

“Агентство (з підготовки до Євро-2012) не дає дозволів ні на які лавочки. Агентство єдине, що зробило, це надало Харкову право єдиного виконавця на будівництво станції метро “Олексіївська”, – уточнив віце-прем’єр.

“Агентство по своїй структурі не може давати дозвіл на лавочки. Ми можемо дати дозвіл на об’єкт. Ми дали дозвіл на прохання харківської влади добудувати станцію у зв’язку з термінами, з усім іншим з правом єдиного виконавця”, – пояснив Колесніков.

Він зазначив, що покупка лавочок по 63 тисячі гривень була рішенням виконавця.

Геннадій Адольфович і Михайло Маркович – люди не бідні. Якщо вони покажуть свою любов до Харкова… Чому вони не подарували Харківському метрополітену, скинулися би на двох і 630 тисяч гривень могли б сплатити самі. І написали б – лавочки подаровані Кернесом і Добкіним“, – додав Колесніков.

Як відомо, минулого тижня з’явилася інформація, про те, що вартість десяти лавок для станції “Олексіївська” Харківського метрополітену склала 630 тисяч гривень.

Пізніше Кернес уточнив, що згідно специфікація до договору і товарної накладної Харківський метрополітен закупив трисекційні конструкції лав підвищеної зносостійкості на загальну суму 288 тисяч гривень.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.