Новини спорту. 21 грудня.Президент Всеукраїнського єврейського конгресу і ФК «Арсенал» Вадим Рабінович запропонував дискваліфікувати львівський стадіон за публічні прояви ксенофобії західноукраїнських уболівальників.

Вигук "Слава Україні", на думку Рабіновича, - "напівфашистське гасло"

Коментуючи можливість повторення в Україні хвилювань російської молоді в Москві, Рабинович заявив, що «тут це неможливо».

«Хоча, вболівальники це або не вболівальники, – уточнив він, – якщо ви були на українських трибунах, то у нас є« Антифа» і є фашистські молодчики. Не зовсім зрозуміло, як в такій країні, як Україна, шанують фашистські угруповання – офіційно все в хрестах, нацистських знаках.

Я не хочу, щоб хтось образився, але львівські вболівальники «Карпат» – останній раз були в люті, якщо вам цікаво, можна підняти записи, істерія була відзначена в протоколі голови Федерації футболу

Я думаю, що вже пора було б дискваліфікувати цей стадіон за скандування тих гасел, які лунали».

«Те ж саме, я думаю, київському «Динамо» є сенс попрацювати зі своїми вболівальниками. Ті скандування, які йдуть з трибуни «Динамо», – вимагають якого-небудь рішення. Це має робити і Федерація футболу, і правоохоронні органи », – зазначив Рабінович.

«Ось якщо б позбавили стадіон права проводити два-три матчі – відразу б виник прецедент. Для того, щоб не повторювалися московські події, не треба чекати, поки вийдуть на вулицю фашистські угруповання, в тому числі уболівальників.

Є записи того, що відбувається на трибунах, можна нормально провести правову оцінку того, що там відбувається, що чути з трибун цих двох стадіонів. Якщо сьогодні превентивні заходи будуть робитися, тоді ми не прийдемо до московської ситуації.

Що це за футбол, коли стоїть трибуна, голі вболівальники починають скандувати напівнацистські гасла?

Не потрібене зростання числа уболівальників за рахунок фашистських угруповань, краще нехай порожня трибуна буде. Сьогодні це можна зупинити, але я не бачу реакції держави на це», – резюмував президент Всеукраїнського єврейського конгресу.

Джерело СпортЕкспрес

Comments

  1. Шкода. Нажаль він правий як в конкретному випадку, так і взагалі. Іншими словами проблему можна висловити словами – “футбол без пива не футбол.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.