Новини світу. 2 грудня. Великобританія. Ім’я нареченої принца Уїльяма Кейт Міддлтон, на думку сайту Ancestry.co.uk, стане найпопулярнішим ім’ям для новонароджених британських дівчаток у наступному році.

Кейт робить моду

Редакція сайту виявила, що імена принцес стають надзвичайно популярними в рік їх весілля. Як заявив контент-директор сайту Ден Джонс, редакція проаналізувала майже 230 мільйонів актів народжень та весіль з 1837 року і з’ясувала, що батьки часто називають своїх дочок, що народилися в один рік з королівськими весіллями, іменами принцес.

Популярність ім’я Діана подвоїлася в 1981 році, коли відбулося весілля принца Чарльза. Імена Єлизавета і Вікторія також були популярні у відповідні роки. Закономірність працює не тільки для ХХ століття. Кількість дівчаток з ім’ям Вікторія зросла на 35 відсотків у 1840 році після весілля королеви Вікторії і принца Альберта.

Аналогічна залежність виявлена для імен королівських дітей. Популярність імен Вільям і Гаррі зростала в період з 1990 до початку 2000-х років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.