Новини світу. 19 грудня. Брюссель. Близько трьох тисяч пасажирів рейсів різних авіакомпаній продовжують залишатися з вечора суботи в транзитній зоні брюссельського міжнародного аеропорту Завентем.

В аеропорту застрягло близько 2 тисяч чоловік

Літаки авіарейсів з ряду азіатських країн, які через погодні умови не зміг прийняти Лондон, були змушені приземлитися в аеропорту Брюсселя. Оскільки у багатьох пасажирів не було шенгенської візи, їх розмістили в транзитній зоні, де вони провели ніч і продовжують там залишатися в неділю.

Деякі з компаній, що забезпечують ці рейси, мають своїх представників у Брюсселі, які вранці роздали продовольчі пайки своїм пасажирам.

Тим часом, пасажири компаній, які не представлені в бельгійській столиці, змушені відстоювати годинну чергу в єдине цілодобове кафе транзитної зони з “позамежними” цінами, говориться в повідомленні. При цьому багато пасажирів заявляють про відсутність грошей.

Служби аеропорту намагаються у свою чергу надати посильну допомогу “заручникам неба”, але, як визнав їх представник, вони виявилися неготовими до такої кількості заблокованих на землі пасажирів. Снігоприбиральна техніка насилу справляється з очищенням брюссельського аеропорту, через що, починаючи з суботи, затримувалися або скасовувалися багато рейсів.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.