Новини України. 31 грудня. 2010 рік був непростим, але щасливим, вважає президент Віктор Янукович.

Віктор Янукович
Янукович: у 2011 році у нас буде багато роботи

“Ми разом пережили непростий, але щасливий 2010 рік. І нам вдалося основне – переламати ситуацію, перебороти безнадію”, – сказано у новорічному привітанні Януковича, розміщеному на його сайті.

Президент наголосив, що наступний 2011 рік – рік 20-річчя Незалежності України.

“Це буде період, коли ми збудуємо міцний фундамент усіх тих змін і перетворень, які ми разом задумали. Яких ми чекали і яких добивалися, йдучи до нашої спільної перемоги.

Ми закладемо в році, що надходить, основу благополуччя для кожної сім’ї і для кожної людини в Україні“, – пообіцяв він, додавши, що “2011-тий стане важливим кроком до добробуту”.

“Я хотів би, щоб усе було просто і швидко. Але навіть у новорічну ніч не маю права розповідати казку – скажу як є. Буде у нас багато роботи. Але у нас є і багато енергії. Ми маємо багато віри в нашу державу. Ми маємо багато надій в свої сили і в Божу допомогу. І з цим ми йдемо в новий рік. І з цим ми знову переможемо. І будемо щасливі”, – сказано у привітанні.

Янукович побажав у новому році “здоров’я, добра, щастя усім людям в Україні і в усьому світі”.

Comments

  1. Может для ВФ год и счастливый,но зачем же обобщать.99%украинцев в прошедшем году стали беднее.Теперь мы поняли что говоря об Украине для людей большинство из нас в список этих людей не попали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.