18 листопада. США. Через програмну помилку користувачам певної кількості облікових записів в соціальній мережі Facebook був заблокований. Схоже на те, що від “бага” постраждали виключно особи жіночої статі, повідомляє ReadWriteWeb.

У жінок вимагають ID

Відлучені від Facebook тут же побігли скаржитися – в “Твіттер”. Дослідники виявили, що на неможливість залогінитися до коханої соцмережі скаржаться в першу чергу жінки, якщо ж скаржиться чоловік, то лише від імені своєї дружини, подруги або інший родички.

Представник Facebook підтвердив наявність помилки, що призвела до заблокування деякої кількості акаунтів. У компанії запевнили, що “баг” вже усунено, однак за короткий час свого існування він встиг привести до відключення “невеликої кількості Facebook-акаунтів”.

Зараз фахівці працюють над тим, щоб відновити заморожені акаунти і повідомити про це постраждалих. Деякі з відключених скаржаться на те, що соцмережа надіслала їм інструкції щодо розблокування облікового запису, в яких потрібно надіслати скани посвідчень особи.

Цікавий збіг: фільм “Соціальна мережа”, присвячений створенню Facebook, теж звинувачували в шовінізмі по відношенню до жінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.