19 листопада. Росія. У Володимирі 29-річний засуджений Андрій Смирнов, який чекав етапування в колонію, наклав на себе руки.

тюрма, смерть
Засуджений до довічного ув'язнення повісився в СІЗО

Він був організаторам злочинної групи, яка грабувала і вбивала безпорадних людей похилого віку в місті Гусь-Хрустальний.

Злочинець разом з подільниками бив пенсіонерів, забирав у них гроші, продукти харчування, посуд, мобільні телефони. Після цього вони підпалювали будинки, залишаючи потерпілих в безпорадному стані.

В результаті 3 пенсіонера загинули, один чоловік отримав серйозні травми.Бандити не гребували нічим: могли взяти графин, недопиту пляшку горілки, їх не зупиняли мізерні суми грошей. Жертв вибирали самотніх.

– Спершу Смирнову було призначено 23 роки позбавлення волі, – розповідає старший помічник керівника по зв’язках із ЗМІ СУ СКП по Володимирській області Ірина Мініна. – Але Верховний суд, розглядаючи скаргу з боку засуджених, залишив вирок в силі за винятком Смирнова. У липні обласний суд виніс рішення про довічне позбавлення волі Смирнова.

У момент, коли злочинець наклав на себе руки, його сусіда по камері вивели на прийом до медиків. Смирнов намагався порізати собі вени, а після невдалої спроби повісився.

У передсмертній записці він не висловив ні краплі каяття, а лише повідомив, що готовий мстити всім, хто «винен» в його арешті навіть з того світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.