28 листопада. Жінки можуть заманювати чоловіків у ліжко гарбузом.

гарбуз
Гарбуз зміцнює чоловічу силу

Згідно з результатами нового дослідження, гарбуз є не тільки корисним і смачним продуктом, але і позитивно впливає на статевий потяг чоловіків.

«Найсильнішим ароматом, що викликає приплив крові до чоловічого статевого органу, виявилася суміш лаванди і гарбуза», – розповідають експерти з Чиказького центру досліджень смаку і запаху.

У ході експериментів вчені протестували 40 різних ароматів на чоловіках, і виявилося, що запах гарбуза збільшує кровообіг в області чоловічих геніталій на 40%. Скоріш за все, цей запах заспокоює і втихомирює чоловіків, знижуючи рівень тривожності, і, таким чином, позбавляє від гноблення статевої функції. Крім запаху, у гарбуза є ще один секрет, що дозволяє поліпшити статеве здоров’я чоловіків: це – гарбузове насіння.

Якщо ваш чоловік не любить гарбуз, ви можете з успіхом скористатися полуницею і ваніллю. Ці запахи також надають позитивний вплив на ерекцію у чоловіків.

Замість того, щоб користуватися парфумами, приготуйте гарбузовий пиріг, і ваш чоловік обов’язково зверне на вас «особливу» увагу, радять експерти.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.