18 листопада. Фото. Журналісту СТБ Осману Пашаєву запропонували перейти з посади спеціального кореспондента “Вікна-новин” на посаду диспетчера, розшифровувальника відеокасет або спеціаліста з документообігу.

цензор

Про це Пашаєв розповів “Українській правді”.

“Мене попередили 29 вересня про моє скорочення з 1 грудня у зв’язку з ліквідацією департаменту інформаційно-аналітичного мовлення”, – сказав він.

За словами журналіста, це передбачало, що всіх журналістів, які працювали у департаменті інформаційно-аналітичного мовлення, переводять в інший департамент.

“Тобто звільняються всі і приймаються в інший департамент, окрім мене і випускового редактора Маргарити Трубачової”, – сказав він.

“Фактично це винятково звільнення мене і Трубачової. Трубачову використали ще при звільненні ранкових новин проти Людмили Маркіз, яка опиралася будь-якій цензурі впродовж років. Трубачову тоді перевели на місце Маркіз. Тепер, щоб не виглядало, що звільняють винятково мене, за компанію звільняють Трубачову”, – додав журналіст.

Пашаєв зазначив, що голова правління “ММЦ СТБ” Володимир Бородянський “в очі” йому сказав: “Або погоджуйся звільнятися за власним бажанням, або будеш звільнений, бо ліквідують департамент”.

Тепер, за словами Пашаєва, йому пропонують кілька посад на каналі: диспетчер центрального диспетчерського відділу, спеціаліст з розшифровування відеокасет, спеціаліст з документообігу департаменту управління персоналом.

“З тих пропозицій, які мені надійшли, мені всі подобаються, але я поки не маю посадових інструкцій щодо них. У принципі, мені подобається бути спеціалістом з розшифровування відеокасет. “Вікна” – найстарші новини, і більшість його архівів зберігаються на касетах, які ніхто не оцифровував, а молоді журналісти навіть не знають, що там”, – сказав він.

Як відомо, Пашаєв є керівником київського відділення профспілки “Медіа-фронт”, а також членом координаційної ради “Стоп цензурі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.