Жаби - геть

6 листопада. Сочі. У Сочі зайнялися переселенням тварин з місць зведення об’єктів до Олімпійських ігор. У більшості випадків переселенцями виявляються амфібії, земноводні і плазуни. Їх переміщують з території будівництв в Імеретинській низовині в зону планованого орнітологічного парку під назвою Лебедині озера.

“Проведені заходи по вилову і переселення понад 450 тварин на територіях, що потрапляють під олімпійське будівництво”, – повідомила провідний спеціаліст міністерства природних ресурсів і екології РФ Юлія Завзіна.

Акція пройшла в рамках реалізації затвердженого Мінприроди РФ плану реабілітації вигнаних рослин і тварин, що зазнали небезпеки безпосереднього негативного впливу.

За словами фахівця відомства, примусових заходів переселення вимагають в основному амфібії, земноводні, а також плазуни. “Вилов та випуск тритонів є єдиним способом порятунку цих тварин при будівництві”, – пояснила Завзіна.

На території, де проходять роботи з інженерного захисту низовини, фахівцями Сочинського національного парку були виловлені рептилії і амфібії, які занесені до Червоної книги Краснодарського краю.

Джерело Правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.