Новини України. 30 листопада. Тепер не потрібно їхати до Києва, щоб отримати візу в Латвію та Естонію.

Віза
За 300 гривень можна отримати шенгенську візу в Латвію, не подорожуючи в Київ

З грудня 2010 року українці зможуть оформити короткострокові візи для поїздок до Латвії і Естонії не тільки в Києві, а й Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Сімферополі, Львові – в регіональних офісах компанії Pony Express Україна.

Як розповів надзвичайний і повноважний посол Латвійської республіки в Україні Атіс С’янітс, вперше за багато років в українців з’явилася можливість подавати документи для отримання короткострокової шенгенської візи для виїзду до Латвії і Естонії не тільки в посольствах у Києві, а й у низці інших українських міст. За його словами, це стало можливим завдяки реалізації спільного проекту міжнародної кур’єрської компанії Pony Express і посольств Латвії та Естонії з дистанційного оформлення шенгенських віз.

“Тепер люди можуть не їхати до Києва, а подавати документи дома. Це в певному сенсі революція. Україна дуже велика країна”, – сказав посол.

За його словами, вже з 1 грудня громадяни України зможуть подати документи на отримання виїзних документів в регіональних офісах компанії Pony Express в Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Сімферополі та Львові.

Надзвичайний і повноважний посол Естонської республіки в Україні Яан Хейн назвав реалізацію цього проекту “хорошим прикладом прагматизму”, так як це заощадить час і кошти українців на поїздку до столиці. Він підкреслив, що реалізація даного проекту з естонським посольством розпочнеться 15 грудня.

Посол зазначив, що це лише додаткова послуга, і всі, хто хоче отримати візу безпосередньо в посольстві в Києві, можуть це зробити.

“Це економія, як фінансів, так і часу”, – сказав директор Pony Express Україна Олександр Турчанович.

Говорячи про тривалість оформлення документів, керівник департаменту візового сервісу Pony Express, України Тетяна Турчанович підкреслила, що компанія приймає документи в українців, перевіряє їх на відповідність і на наступний день відправляє їх експрес-доставкою в посольство. Весь процес руху документів, за її словами, клієнт може відстежити самостійно. Термін оформлення документів з урахуванням двох днів на доставку – 7 робочих днів. Вартість послуг становить 300 гривень.

Джерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.