Аль Каїда, відеозвернення
YouTube викинув Аль-Каїду

3 листопада. Сотні агітаційних відеороликів “Аль-Каїди” вилучив інтернет-портал YouTube. Серед них – заклики до джихаду з вуст нинішнього “терориста номер один”, громадянина США Анвара аль-Авлакі який, на думку експертів, де-факто змінив у цій якості Усаму бен Ладена і ховається зараз в Ємені.

Раніше із закликом до Білого дому про введення заборони на демонстрацію в Інтернеті подібних агітаційних відеоматеріалів звернулися члени уряду Великобританії і деякі політики в самих Штатах.

У Лондоні загальну увагу до себе проблема привернула після справи 21-річної студентки Рошонари Чудра, яка під впливом кампанії інтернет-агітації “Аль-Каїди” здійснила замах на життя британського парламентарія Стівен Тіммс.

Лондонський суд “Олд Бейлі” засудив її сьогодні на довічне ув’язнення. Як заявив офіційний представник: “Ми рішуче налаштовані на боротьбу з екстремізмом і завжди добиваємося видалення джихадських матеріалів з Інтернету”, – заявили в МВС Великобританії, – У випадках, коли сайти базуються за кордоном, наші можливості закрити їх обмежені. Тим не менш, ми працюємо з нашими іноземними партнерами з тим, щоб настійно рекомендувати їм закрити їх”.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.