Новини України. 26 листопада. Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) надає державний кредит на суму 450 млн. євро Державній службі автомобільних доріг України (“Укравтодор”).

ЄБРР
ЄБРР дасть 450 млн. євро на ремонт доріг до Києва

Кредит планується направити на фінансування капітального ремонту і реконструкції доріг на підходах до Києва, які є частиною європейських і національних транспортних коридорів на території України, повідомляє прес-служба Банку.

Очікується, що на додаток до фінансування від ЄБРР, що складається з двох траншів, буде надано кредит на аналогічну суму від Європейського Інвестиційного Банку.

“Цей проект в секторі дорожньої інфраструктури знаменує десятиріччя успішної співпраці між ЄБРР та “Укравтодором”, протягом якого Банк надав 375 млн. євро у вигляді трьох кредитів на капітальний ремонт і реконструкцію майже 700 км траси M06. Це одна з ключових магістралей країни, які є частиною III-го та V-го пан-європейських коридорів і зв’язує українську столицю з ЄС, модернізація якої буде завершена в рамках нового проекту”, – сказано в повідомленні ЄБРР.

У Банку відзначають, що успішне впровадження проекту сприятиме економічному зростанню за рахунок поглиблення регіональної інтеграції і поліпшення транспортного сполучення. Проект також дасть поштовх у підготовці країни до проведення фінальних матчів чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

На додаток до капітальних інвестицій, проект передбачає пілотне впровадження орієнтованих на результат контрактів у сфері ремонту й утримання доріг, що буде сприяти підвищенню конкуренції та ефективності. Банк також продовжить надавати підтримку “Укравтодору” в питаннях реформування системи фінансування галузі та управління дорожньою мережею.

Підписанням цього важливого для України проекту ЄБРР підтримує розвиток ключової інфраструктури в країні та регіоні. Наш кредит також буде сприяти важливим реформам в галузі, які визначать її належне функціонування і конкурентоспроможність у майбутньому”, – сказала директор відділу транспорту ЄБРР Сью Барретт.

Нагадаємо, ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в економіку Україну. За даними на 1 листопада 2010 року, Банк взяв зобов’язання щодо надання інвестицій на суму більше 5,3 млрд. євро в рамках 206 проектів.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.