Новини України. 17 листопада. Чернігів. Не встигли стати депутатами. Політична партія «Фронт Змін» виключила з партії чотирьох депутатів, які пройшли до Чернігівської міської ради за її списками: Олега Мороза, Василя Білогура, Наталю Осіковську та Павла Гармаша.

Арсеній Яценюк
Яценюк вже вигнав чотирьох депутатів Чернігівської міськради

Ці депутати порушили рішення політичної ради «Фронту Змін» про перебування партії в опозиції і про неможливість створення коаліцій із Партією регіонів, і на першому засіданні сесії Чернігівської міськради проголосували за призначення секретарем ради представника ПР, повідомляє прес-служба “ФЗ”.

«Ці люди підписували політичну угоду, якою зобов’язувалися дотримуватися політичної лінії партії. Вони не виправдали довіру людей, які віддали за них свої голоси. Зрадникам не місце в партії «Фронт Змін». Тому партія, як і обіцяла, зробить усе, щоб зрадники були позбавлені депутатських мандатів», – зазначив лідер партії Арсеній Яценюк.

Comments

  1. А, что были другие предложения для выдвижения секретарем? А были ли предложения от фронта змин о кондитатуре на должность секретаря? Давайте объективно подойдем к этому вопросу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.