Арсеній Яценюк
Фронт змін хоче перерахунку бюлетенів

Новини України. 7 листопада. Результати виборів у Луганську та Харкові не можуть бути оголошені доти, доки не буде винесено рішень щодо всіх без винятку скарг у виборчих комісіях та позовів у судових інстанціях, заявляє партія «Фронт Змін».

Оголошення результатів виборів до остаточного вирішення всіх спірних моментів у судах є грубим порушенням законодавства. Якщо влада впевнена у своїй перемозі, то чому вона боїться перерахунку голосів і розгляду спірних моментів у фактично підконтрольних їй судах?, – йдеться у повідомлені прес-служби Фронту змін.

У Луганську та Харкові не має повторитися одеська ситуація, коли мера міста оголосили, не дочекавшись завершення судових проваджень щодо порушень виборчого законодавства, коли з підозрілим поспіхом у суботу зібрали нелегітимне засідання міськради і за допомогою міліції, застосовуючи силу до жінок, захоплювали кабінет мера, вважають у Яценюка.

Невпевненість у своїх силах і своєму результаті – єдине пояснення поспіху, з яким оголошено результати виборів у Луганську. Притому, що є рішення Луганського окружного адміністративного суду про заборону оголошення результатів голосування.

Перемога кандидата в Луганську від партії влади лише в 21 голос при зафіксованих фактах підміни бюлетенів, виявлених сотнях фальшивих протоколів викликає багато сумнівів.

Спірною буде перемога і кандидата від Партії регіонів у Харкові, якщо не буде спростовано всі обвинувачення на адресу ПР щодо фальшування виборів.
Тому вимагаємо заборонити оголошення результатів виборів у цих містах до остаточного врегулювання всіх спірних питань у виборчкомах та судах. А також, в разі необхідності – перерахунку голосів.

Якщо влада справді може довести, що її представники виграли вибори в чесній та відкритій боротьбі, їй нічого боятися – перерахунок голосів тільки підтвердить її результат, відзначає Фронт змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.