Яценюк
Яценюк не збирається об'єднуватися з ПР

1 листопада. Київ. Жодної більшості у місцевих органах влади із провладною Партією регіонів у «Фронту Змін» не буде. Про це заявив лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк на прес-конференції в Києві.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо можливих об’єднань у місцевих радах, зокрема з партією влади, він повідомив, що в понеділок провів селекторну нараду з регіональними осередками і чітко зазначив: «Жодної більшості з провладною Партією регіонів. Це було сказано – це буде зроблено. Будь-хто, хто виявить бажання об’єднатися з Партією регіонів, буде публічно вигнаний з партії «Фронт Змін». Я зроблю все для того, щоб позбавити його мандата депутата відповідної ради», – цитую Арсенія Яценюка прес-служба “ФЗ”.

Говорячи про те, чи можливе на місцях об’єднання «Фронту Змін» із ВО «Свобода», Арсеній Яценюк сказав: «Сталося так, що «Фронт Змін» став не «помаранчевою» і не «біло-блакитною» партією. Ми стали синьо-жовтою партією, ми стали українською партією, яка однаково захищає інтереси і заходу, і сходу країни».

За його словами, «Свобода» отримала серйозний результат у трьох західних областях України.

«І зараз на них впала неймовірна відповідальність: тому що вся виконавча влада в цих областях належить Партії регіонів, а вся представницька влада в цих областях тепер належить ВО «Свобода». Тепер вони будуть мати змогу показати себе в реальних справах», – підкреслив лідер «Фронту Змін».

Він додав, що «Фронт Змін» буде реалізовувати власну політику, проте партія відкрита до діалогу. Головне – навколо чого об’єднуватись.

«Не для того, щоб у політичний колгосп збігтися. А розпочнімо з того, що підіб’ємо підсумки виборів, не дозволимо сфальшувати вибори на мажоритарних округах, побачимо, скільки депутатів пройде і хто які цілі поставить. Бо ми не просто поставили ціль виграти вибори – ми знаємо, що із цим робити. Якщо ми зійдемося в цілях і цінностях, думаю, це буде наступна дискусія щодо формування об’єднань. У мене немає сумнівів у тому, що фракції «Фронту Змін» збільшиться за рахунок депутатів інших партій», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.