Новини України. 20 листопада. Лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк наполягає на тому, щоб президент України застосував право вето до закону про Податковий кодекс.

Раїса Богатирьова
Богатирьова може попросити Януковича ветувати ПК

В ефірі програми «Шустер Live» він звернувся до секретаря Ради національної безпеки та оборони України Раїси Богатирьової із закликом донести до глави держави необхідність ветування кодексу, повідомляє прес-служба “ФЗ”.

«Попросіть його зробити дуже важливу річ для держави: нехай накладе вето на цей Податковий кодекс. Це буде мужньо, по-державному. І він тоді зможе довести те, що він налаштований на реформи, а не на прикриття політики чинного уряду», – звернувся він до секретаря РНБО.

Яценюк підкреслив, що Податковий кодекс не тільки вбиває мале та середнє підприємництво, він ще й породжує новий виток корупції в країні: «Тепер всі будуть боротися за право стати податковим інспектором – це тепер найважливіша людина: вона може арештувати майно особи, зокрема, шановна Раїсо Василівно, і ваше майно. Вона може прийти до вашого дому, зробити обшук».

Він також підкреслив, що РНБО має зайнятися адміністративною системою.

«Треба скоротити кількість міністерств, відомств і чиновників, які сьогодні збирають податки, які на них же й витрачаються. Україна на 181-му місці серед країн за прозорістю податкових правил. А загалом їх 183. Якщо Податковий кодекс буде введено в дію – ми вийдемо на 183-тє місце. Тому я дуже сподіваюся, що після нашої розмови ви донесете це до президента і він заветує Податковий кодекс», – підсумував лідер «Фронту Змін».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.