Янукович гітара, дача
Янукович живе приспівуючи за гроші Росукренерго

1 листопад. Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявляє, що реалізація намірів уряду Миколи Азарова створити спільне підприємство з російським “Газпромом” на умовах Москви призведе до втрати Україною енергетичної незалежності.

“Це стало б простою здачею незалежності нашої і без того слабкої енергетичної сфери. Я завжди казала: наша газотранспортна система повинна залишатися у монопольній власності держави. Якщо ми втратимо контроль над нею, Україна перетвориться на повністю залежну від Росії в енергетичному відношенні країну. А це посилить вплив нашого сусіда на всі аспекти нашого життя. На даний момент наша країна є беззахисною”, – заявила Юлія Тимошенко в інтерв’ю виданню “Spiegel online”, повідомляє сайт лідера БЮТ.

Юлія Тимошенко нагадала про переслідування, які влада Віктора Януковича застосовує у відношенні її соратників.

“Щодо всіх заарештованих мова йде про один і той самий випадок: справу газового посередника “Росукренерго”. Цей посередник – це велика, корумпована кормушка керівництва нашої країни, з 2004 року вона відігравала роль таємної каси всіх президентів України”, – заявила вона.

Юлія Тимошенко при цьому нагадала, що за часів свого прем’єрства прибрала з газової схеми посередника.

“Україні та Росії не потрібні посередники, адже це призводить лише до сумнівних фінансових потоків, до зникнення грошей. Те саме відбулось з 1,7 мільярдами доларів, які заборгувала “Росукренерго” Росії в 2009 році: Україна їх заплатила, але до Москви вони так і не дійшли. А копають тепер також і під мене”, – констатувала вона.

“Вони повернулись тому, що отримали владу в державі. Один з власників “Росукренерго“, олігарх Дмитро Фірташ, був головним спонсором виборчої кампанії Януковича. Бізнес-партнер Фірташа очолює сьогодні Адміністрацію Президента. Я переконана в тому, що Янукович використовує “Росукренерго” як основне фінансове джерело для своєї політичної та неполітичної діяльності”, – резюмувала Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.