Новини України. 11 листопада. Президент України Віктор Янукович має намір відвідати Кубу весною 2011 року.

Гавана, Куба
Янукович відвідає Кубу весною

Про візит домовлявся віце-прем’єр-міністр Віктор Тихонов під час зустрічі з міністром закордонних справ Куби Бруно Родрігесом Парілья.

У ході зустрічі Глава зовнішньополітичного відомства Куби висловив задоволення високим представництвом делегації України та заявив про пріоритетність для Куби розвитку відносин з нашою державою, повідомляє прес-служба МЗС України.

Сторони обговорили графік найближчих контактів на найвищому рівні, який включає офіційний візит Президента України до Куби навесні 2011 року та обмін візитами міністрів закордонних справ двох країн.

Окрема увага була присвячена активізації співробітництва у торгово-економічній сфері та розвитку зв’язків у співпраці між регіонами України та Куби.

У свою чергу, Тихонов наголосив, що після обрання Президентом України Віктора Януковича, уряд України налаштований активізувати співробітництво між нашими країнами у всіх сферах. Він висловив вдячність Кубі, її керівництву за понад 20-річну допомогу українським дітям, які постраждали від Чорнобильської аварії та інших екологічних катастроф, у рамках Програми з реабілітації та лікування у лікувально-оздоровчому центрі “Тарара”, відзначає прес-служба МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.