Новини України. 30 листопада. Київ. Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що після вето глави держави на Податковий кодекс потрібно говорити і про кадрові наслідки такого кроку.

Володимир Литвин
Литвин передбачає кадрові зміни після вето ПК

Про це він заявив сьогодні, коментуючи інформацію про те, що Віктор Янукович ветував Податковий кодекс.

“Що стосується вето, я не прихильник того, щоб давати оцінки самого факту, оскільки рішення прийнято. Я вважаю, що потрібно говорити про політичні, економічні, соціальні та кадрові наслідки такого рішення. Все це питання часу”, – сказав Литвин.

Він зазначив, що зустріч з прем’єр-міністром Миколою Азаровим, в тому числі і стосовно цього питання, відбудеться, швидше за все, сьогодні-завтра, а поправки Президента до Податкового кодексу будуть розглянуті депутатами в четвер, 2 грудня.

“Беручи до уваги те, що ми знаходимося в цейтноті, тому що у нас немає часу, оскільки і так фактично зірваний бюджетний процес”, – сказав спікер.

На думку Володимира Литвина, слід “дуже уважно, по суті, радикально” переглянути розділ, присвячений адміністрування податків, крім інших розділів, про які також йшла мова.

Відповідаючи на уточнююче запитання, які саме кадрові наслідки можуть бути, Литвин сказав: “Які будуть – такі будуть”.

Нагадаємо, сьогодні Президент України застосував право вето до Податкового кодексу і зажадав, щоб робоча група в найкоротший термін створила документ, який сприяв би модернізації економіки країни, виведення її з тіні, створення прозорого механізму бюджетних ресурсів.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.