Янукович Балмер
Янукович зутрівся зі Стівом Балмером

Новини України. 5 листопада. Київ. Президент України Віктор Янукович провів зустріч з Генеральним директором корпорації Microsoft Стівом Балмером.

Як повідомляє прес-служба Президента України, вітаючи гостя в Києві, глава держави подякував йому за сприяння розвитку відносин між компанією Microsoft і Україною.

“Я хочу відзначити важливість діяльності компанії в Україні в напрямку розвитку інформаційних технологій та реалізації інноваційних проектів у сфері освіти”, – сказав Віктор Янукович.

Президент висловив переконання, що однією з характерних особливостей сучасності є стрімкий розвиток науки і техніки, а також технологічний та науковий обмін.

Конкурентоспроможність економіки визначається темпами впровадження новітніх науково-технічних розробок і рівнем розвитку наукоємного виробництва”, – зазначив Янукович.

Саме тому, підкреслив Президент, Україна обрала для свого подальшого розвитку інноваційно-інвестиційну модель, що зафіксовано, зокрема, в Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки.

Сьогодні, підкреслив Президент, у нашої держави є багато передумов для прийняття саме такого шляху свого розвитку.

“У нас є значний науково-технічний потенціал – розвинена система навчальних і наукових інститутів, кваліфіковані фахівці та науковці”, – нагадав Віктор Янукович.

На сьогоднішній день, зазначив глава держави, основним завданням для нас є активізація використання потенціалу науки. Адже з цим пов’язаний процес технологічної модернізації економіки, впровадження інноваційних технологій у виробництво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.