Новини України. 11 листопада. Віктор Янукович та його команда пригнічують розвиток громадянського суспільства та будують відверто поліцейську державу. Про це у прямому ефірі 5 каналу заявив народний депутат Анатолій Гриценко, повідомляє прес-служба “Громадянської позиції”.

Анатолій Гриценко
Україна стає міліцейською державою

Ця держава, за словами Гриценка, ґрунтується на силі правоохоронних органів – міліції, СБУ, податкової міліції, судів тощо, які знаходяться під контролем президента.

«Янукович створює поліцейську державу, яку може забезпечувати й обслуговувати тільки поліцайське суспільство. Не громадянське, яке відстоює й бореться за свої права, бо це – різні групи крові. Саме поліцайське суспільство, де проявляються гірші якості нас, українців. Ті ж самі, що проявлялися під час Голодомору та німецької окупації», – вважає нардеп.

Гриценко закликав усвідомити, що не Янукович, Клюєв чи Азаров працювали на виборчих дільницях під час виборів до місцевої влади.

«Там було мінімум півмільйона нас, українців, які повели себе як поліцаї. Які закривали очі, коли вкидали бюлетені, які переписували вже у ТВК ці бюлетені, які своїми рішеннями виганяли журналістів».

Гриценко переконаний, що треба змінити філософію будівництва країни та суспільства.

«Якщо будемо робити ставку на найгірші якості, а не на захист прав людей, відстоювання того, що записано у Конституції й того, що насправді має бути всередині людини, – тоді це буде дуже хибно для нашої країни», – заявив лідер «Громадянської позиції».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.