Новини України. 17 листопада. Президент зажадав від Кабміну надавати суспільству об’єктивну інформацію про економічну ситуацію в країні.

Азаров, Янукович
Янукович розкритикував Азарова

Президент України Віктор Янукович різко розкритикував прем’єр-міністра Миколи Азарова за надання недостовірної інформації суспільству про реальний економічний і соціальний стан у державі та перспективу їх розвитку.

Зокрема, виступаючи на засіданні Ради національної безпеки і оборони, Янукович розкритикував Азарова за надання недостовірної інформації суспільству щодо загрозливої ситуації з наповненням Пенсійного фонду.

Так, звертаючись до Азарова, Янукович зазначив: “покажіть людям ті графіки, які ви мені показуєте, скажіть людям правду! Ми повинні мати конкретну, а не брехливу інформацію про реальний стан у державі“.

При цьому глава держави пояснив, що висновок про неправдиву інформацію суспільству він почув з виступів Азарова на засіданнях уряду.

Янукович також закликав уряд інформувати суспільство про хід економічних реформ в наступному році, які не будуть популярними. Особливу увагу Президент звернув на проблему наповнення Пенсійного фонду.

За його словами, сьогодні на 14 мільйонів пенсіонерів припадає 17-18 мільйонів працюючих. І якщо ситуацію не змінити, вважає він, то через кілька років ця пропорція буде 50/50.

У зв’язку з цим, Янукович закликав Азарова не приховувати ці факти від суспільства.

Джерело Денги.ua

Comments

 1. Азаров -чорний кардинал кремля -“азаріні”
  Табачник- великий “політрук” кремля
  Янукович-регент намісник кремля на Україні…
  Литвин-досвічений НКВД-шник..
  УКРАЇНО !!! ПРОКИНЬСЯ !!!!
  Ось наша правда…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.