Новини України. 28 листопада. Київ. Віктор Янукович готовий звільнити тих, хто брав участь у створені Податкового кодексу.

Віктор Янукович
Янукович готовий звільнити тих, хто придумав ПК

Президент України заявив, що не виключає можливість зміни кадрів у владі в зв’язку з масовими протестами проти Податкового кодексу.

“Якщо буде необхідність, і я побачу, що є грубі процесуальні порушення, які призвели до такої ситуації, і треба буде ухвалити кадрові рішення – я ці рішення прийму”, – заявив Віктор Янукович під час зустрічі з підприємцями на столичному Майдані Незалежності.

Спілкуючись з підприємцями, президент наголосив на необхідності врахування їх пропозицій до Податкового кодексу, щоб в результаті держава отримала реальний інструмент детінізації та дерегуляції економіки.

Відповідаючи на запитання підприємців про проблеми, з якими вони стикаються при веденні бізнесу, зокрема, з корупцією чиновників, президент підкреслив: “Я зроблю все, щоб знищити корупцію у владі. Але це не робиться за один день. І ми в цьому питанні з вами союзники. Хто найбільше страждає від корупції? – Народ. І бізнес. І я зацікавлений у тому, щоб подолати цю хворобу”.

За матеріалами Денги.ua

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.