Інна Богословська
Інна Богословська розповіла про важке дитинство Януковича

Новини України. 7 листопада. Президент України Віктор Янукович – неймовірно складна особистість. Про це заявила народний депутат України Інна Богословська та інтерв’ю УП.

“Мені здається, що Януковича дуже сильно спрощують в картинці. Це неймовірно складна особистість. І якщо б він не був таким складним, він би ніколи не зробив такого ривка в життя – з самого дна, навіть страшно собі уявити, з якого рівня”, – зазначила Інна Богословська.

“Мені здається, я досить добре пізнала Януковича за ці роки. Він завжди дуже болісно відчуває відповідальність. Ще й минуле, в якому ці бійки, то, що йому приписують, ця кримінальщина”, – додала вона.

“Мені так смішно завжди, коли Януковичу згадують 18-річний мордобій. А Тимошенко не згадують мільярдні розкрадання вже в сучасній Україні, які поставили країну на коліна! Коли Тимошенко і Лазаренко були найбагатшими людьми світу, а в Україні зарплату платили хлібом, колготами, сервізами – тим, що виробляло кожне конкретне підприємство! Піар – велика сила”, – вважає політик.

“З справжніх злодіїв і шахраїв роблять чи не месій, а з тих, хто пережив страшне дитинство, піднявся і всупереч народженню, подолав усі, роблять недостойних людей. Коли я побачила, що Віктор Федорович, незважаючи на те, що його обклали з усіх сторін, спакували, розповіли йому солодкі казки, все-таки проявив державну позицію, я була щаслива”, – зазначила Інна Богословська.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.