Новини України. 27 листопада. Під час відвідин наметового містечка протестуючих проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності президент Віктор Янукович заявив, що допускає, що користування правом вето до закону про Податковий кодекс.

Податковий кодекс України
Янукович допускає ветування Податкового кодексу

“Ймовірність прийняття вето велика”, – сказав пан Янукович у відповідь на запитання одного з мітингувальників. Президент закликав протестуючих і Кабінет міністрів до переговорів для досягнення компромісу стосовно Податкового кодексу.

“Я прем’єр-міністра спеціально взяв із собою, щоб ви домовилися”, – сказав глава держави.

При цьому він додав, що готовий разом з підприємцями працювати над кодексом, і заявив, що в цьому питанні він на їхньому боці.

У свою чергу прем’єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що все, що необхідно змінити в кодексі, буде змінено, і про це буде повідомлено президентові. Говорячи про ветування кодексу, пан Янукович зазначив, що однією з причин, по якій він може застосувати право вето, є можливе посилення адміністрування податків.

“Я проти того, щоб цим кодексом посилювати адміністративний тиск податкової адміністрації на бізнес. Якщо буде посилення, ми його будемо прибирати … Я зроблю так, як краще для держави, економіки та бізнесу, а не Податкової“, – сказав Віктор Янукович.

Президент підкреслив, що податкова політика повинна стимулювати розвиток країни та бізнесу.

Джерело Комерсант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.