Новини економіки. 12 листопада. Компанія Yahoo збирається провести масове скорочення персоналу – роботи в компанії можуть втратити до 20% співробітників компанії.

Yahoo скорочує працівників

Представники компанії Yahoo спростовують лише дані щодо кількості працівників, які підлягають звільненню, але не сам факт скорочень, повідомляє TechCrunch з посиланням на джерела, знайомі із ситуацією.

Yahoo завжди намагається оцінювати витрати, виходячи з поточного фінансового плану компанії. Однак повідомлення про те, що 20% штату буде звільнено, неточне і вводить навколишніх в оману”, – заявив представник компанії.

Тим не менш, видання продовжує наполягати на точності своїх даних, вважаючи, що перед керуючими компанії дійсно стоїть мета скоротити до 20% персоналу, однак скорочення може по-різному стосуватися різних підрозділів компанії, а також її філій у різних країнах.

Водночас також є інформація, що, швидше за все, мова йде про скорочення 10% співробітників, причому це торкнеться головним чином підрозділу Yahoo зі створення та просування нових продуктів.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.