22 листопада. Скандально відомий ресурс WikiLeaks сьогодні заявив, що готує нову серію компромату – “у сім разів більше значного”, ніж опубліковані раніше 400 тисяч конфіденційних документів про війну в Іраку.

WikiLeaks нанесе черговий дур

Про що будуть нові документи і дата їх публікації не уточнюється.

“У наступному випуску – документи в сім разів більше значніші, ніж досьє про Ірак. Останні місяці на нас здійснюється інтенсивний тиск. Допоможіть нам залишатися твердими”, – повідомляється сьогодні на сторінці Wikileaks в Twitter.

Після публікації в липні цього року 77 тисяч секретних військових досьє про війну в Афганістані, а потім ще 400 тисяч рапортів про операції американських військ в Іраку в 2004-2009 роках, сайт Wikileaks став головним ворогом Пентагону.

У мережу потрапили секретні доповіді, які розповідають про страти, катування та інші військові злочини військ НАТО в цих країнах, називають число жертв, в тому числі, серед цивільного населення.

Пентагон навіть створив спеціальну групу для підрахунку збитку від оприлюднення секретних відомостей і виявлення джерела витоку інформації. Поки підозри впали на фахівця з розвідки Бредлі Меннінга.

к

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.