ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ МЕРІВ

У регіонах України триває підрахунок голосів виборців. Як і передбачалося за результатами екзит-полів, Партія регіонів упевнено виграє місцеві вибори.

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ МЕРІВ

Соціологічна компанія Gfk на замовлення партії “Єдиний центр” провела екзит-пол на виборах мерів українських міст. Ще один екзит-пол проводила компанія R & B.

За даними Gfk, в Донецьку переконливо переміг діючий мер міста, член ПР Олександр Лук’янченко, – 67,2%. За даними R & B, у Лук’янченко 67,4% голосів. Найближчі переслідувачі чинного мера отримали менше 5% голосів виборців.

Найбільша інтрига місцевих виборів зберігається в Харкові – після обробки 39,87% бюлетенів у в.о. міського голови, кандидата від Партії регіонів Геннадія Кернеса 30,77% голосів виборців, у кандидата від ВО “Батьківщина” Арсена Авакова – 28,51%.

За даними Gfk переміг Аваков (34,7%), випередивши Кернеса, на 3,8%. Однак Кернес, посилаючись на дані власного підрахунку голосів, заявив, що в Авакова 31,9%, а у Кернеса – 33,4%.

В Ужгороді, за даними Gfk, більшість голосів отримав Віктор Погорєлов (партія “Єдиний центр”), набравши 29,9%. Його найближчий опонент, чинний мер Сергій Ратушняк, набрав 22,4%.

За результатами екзит-полу, проведеного компанією R & B в Луганську, боротьбу за мерське крісло виграв кандидат від Партії регіонів Сергій Кравченко. Він випередив свого основного конкурента, нардепа-комуніста Спиридона Кілінкарова, всього на 1,4%.

На виборах на посаду міського голови Львова чинний мер Андрій Садовий переміг з результатом 46,3% голосів, повідомляє R & B. Регіонал Петро Писарчук зайняв друге місце з результатом 21%.

На виборах мера Вінниці впевнену перемогу здобуває чинний міський голова Володимир Гройсман. За даними R & B, за нього віддали свої голоси 78% вінничан.

На виборах міста Одеси лідирує глава Антимонопольного комітету Олексій Костусєв. За проміжними результатами виборів мера Костусєв випереджає чинного мера Едуарда Гурвіца в середньому по кожній ділянці на 150 голосів, або в 1,5 рази. За даними екзит-полу, кандидат від Партії регіонів набрав 47,24% голосів, Едуард Гурвіц другою з результатом – 35% голосів.

27,1% виборців проголосували за Юрія Солов’я, висунутого партією “Третя сила”, на виборах мера Івано-Франківська. Трохи більше, ніж на 3% від нього відстав діючий градоначальник Віктор Анушкевичус, передає R & B.

У Тернополі головним фаворитом виборів мера з результатом у 31,02% є кандидат від ВО “Свобода” Сергій Надал.

За даними R & B, на виборах мера Запоріжжя 39,35% виборців проголосували за керівника міськорганізації партії “Батьківщина” Олександра Сіна. Кандидат від Партії регіонів, виконуючий обов’язки мера Володимир Кальцев відстав від опозиційного кандидата майже на 5%.

У Чернівцях з результатом 63,6% упевнено переміг чинний мер Микола Федорук, повідомляє Gfk.

За результатами підрахунку 45% голосів, на виборах мера Луцька лідирує колишній губернатор Волинської області, кандидат від партії “Сильна Україна” Микола Романюк з 32,6%. На другому місці голова Волинської облради Анатолій Грицюк, кандидат від “Батьківщини”, що набрав 23,3% голосів.

Кандидат від Партії регіонів, перший заступник губернатора Кіровоградської області Олександр Саінсус лідирує на виборах мера Кіровограда з 27,6%, за підрахунком 90% голосів виборців. Другим йде Володимир Ярошенко від партії “Солідарність”, якого підтримали 11,1% виборців.

Діючий мер Рівного, висуванець партії “Всеукраїнський патріотичний союз” Володимир Хомко лідирує на виборах голови Рівненської міської ради з підрахунку 60% бюлетенів. Хомко набирає 66,7% голосів. Висуванець партії “Всеукраїнське об’єднання” Свобод” Олександр Лащук набрав 10,9% голосів.

На виборах мера Житомира переміг представник Партії регіонів, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Дебой. Дебой випередив діючого мера Житомира Віру Шелудченко на 2,8 тисячі голосів (понад 1%) виборців.

У Сімферополі Партія регіонів заявила про перемогу свого кандидата Віктора Агєєва, який переміг лідера партії “Союз” Льва Миримського.

В Івано-Франківську за результатами підрахунку 73% голосів виборців лідирує чинний мер, представник Української народної партії Віктор Анушкевичус. Другий – кандидат від партії “Третя сила” Юрій Соловей.

У багатомандатному виборчому окрузі по виборах депутатів Верховної ради Криму за Партію регіонів проголосувало близько 49% виборців. Комуністична партія України отримала 7,5% голосів, Народний Рух України – 6,5%, “Союз” – 5,02%, “Русское единство” – близько 4%, “Сильна Україна” – 3,5%. Офіційно підраховано близько 90%.

Джерело УБР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.