18 листопада. Київ. Організатори мітингу проти Податкового кодексу готуються зупинити депутатів за допомогою всеукраїнської акції протесту, яка збере 3-4 мільйони чоловік.

Масштабні акції можуть призвести до зміни влади

«У мене двояке враження від мітингу (що пройшов 16 листопада біля стін парламенту, – “Дело”). З одного боку добре, що перед Верховною Радою зібралася така велика кількість людей. Це потрібно для того, щоб інформувати маси про проблему. Друга сторона питання – мене розчарувала. Мітинг був організований багатьма товариствами, спілками, представництвами з різних міст. У результаті вийшло, що керівників цих організацій було дуже багато, і вони не змогли прийти до спільного знаменника», – роз’яснює представник організаційного комітету протидії знищення малого та середнього бізнесу Податковим кодексом від Донецької області Віталій Демиденко.

Також Демиденко зазначив, що коли критична маса мітингуючих проти Податкового кодексу по всій Україні досягне 3-4 мільйони чоловік, тільки тоді можна на рівних розмовляти з владою.

«Це вже буде« новий Майдан». І тоді можна виставляти ультиматуми: «Або ви слухаєте нас, або ми обходимося без вас». Аж до проведення референдуму про зміну правил гри під час виборів і проведення дострокових загальних перевиборів. Тобто паралельно ми зробимо свою владу, зі своїми законами і порядками і Податковим кодексом», – резюмує Демиденко.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.