Німецький автоконцерн Volkswagen, за неофіційними даними, розглядає новий план злиття виробників вантажівок Scania і MAN, згідно з яким Volkswagen має намір передати майже 30% акцій MAN шведській Scania, а Scania в свою чергу зробить пропозицію про покупку решти акцій MAN.

Scania, MAN
Scania і MAN об'єднуються

Таким чином, Volkswagen, що володіє великими пакетами акцій в обох компаніях, збільшить свою частку в Scania до 75-80%, тоді як зараз має лише 45,7%. MAN є власником 17,4% голосуючих акцій і 13,4% капіталу Scania.

Нагадаємо, за підсумками дев’яти місяців 2010 року чистий прибуток найбільшого в Європі автоконцерну Volkswagen AG (за вирахуванням частки міноритаріїв) зріс більш ніж у п’ять разів – до 3,78 млрд. євро в порівнянні з 719 млн. євро, отриманими за той же період минулого року. У III кварталі чистий прибуток німецького автоконцерну збільшився більш ніж у 10 разів – до 2,1 млрд. євро проти 172 млн. євро, зароблених в III кварталі 2009 року.

За січень-вересень 2010 року підприємства групи Volkswagen реалізували 5,4 млн. автомобілів, що на 13% більше, ніж за дев’ять місяців минулого року. Частка концерну на світовому авторинку склала 11,6%.

За матеріалами Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.