Новини авто. 12 листопада. Німецький автоконцерн Volkswagen Group хоче купити італійського виробника суперкарів Ferrari, заявив голова ради директорів VW Фердинанд Піх. Однак навряд чи Fiat погодиться продати свій найприбутковіший бренд.

Ferrari
Volkswagen тепер хоче Ferrari

У той же час ходять чутки, що італійський концерн може продати частину акцій Ferrari, залишивши собі контрольний пакет. Якщо угода відбудеться, то Volkswagen буде володіти чотирма брендами, які випускають спортивні автомобілі: концерну вже належать Lamborghini, Bugatti і Porsche.

За оцінками експертів, в даний час Volkswagen Group може витратити на поповнення свого портфеля брендів близько 20 млрд. євро, у той час як вартість Ferrari оцінюється в 2,3-3,5 млрд. євро.

Минулого місяця головний виконавчий директор Volkswagen Group Мартін Вінтеркорн повідомив, що автогігант зацікавлений в покупці іншого виробника спортивних автомобілів, що також належить Fiat, – Alfa Romeo. Проте Серджіо Маркіонне заявив, що компанія не продається і що Fiat сподівається самостійно вивести марку з кризи.

За розрахунками глави Fiat, компанії Alfa Romeo необхідно продавати по 300 тисяч автомобілів на рік, щоб повернутися до прибутковості, і цієї мети Серджіо Маркіонне має намір досягти вже до 2013 року.

Нагадаємо, що за дев’ять місяців 2010 року марка реалізувала лише 80 тисяч автомобілів у всьому світі. А до 2014 року продажі Alfa Romeo повинні досягти 500 тисяч спорткарів на рік, 85 тисяч з яких припаде на США.

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.