13 листопада. Багато людей, які мають у себе iPad або збираються придбати його протягом декількох місяців, готові відмовитися від послуг кабельного чи супутникового телебачення. До цього висновку прийшли аналітики The Diffusion Group (TDG), які провели дослідження.

iPad
iPad витісняє ТБ

За даними експертів, майже третина власників iPad (33,9%) розглядають можливість розірвання контракту з ТВ-провайдерами протягом півроку. Майже 13% опитаних говорили, що “дуже ймовірно” зроблять це. 6,4% потенційних володарів iPad, які взяли участь у дослідженні, також хочуть відмовитися від ТБ. Серед користувачів широкосмугового інтернету знайшлося лише 4,3%, які мають намір не платити за телебачення.

27,4% власників iPad і 14,2% тих, хто хоче купити його, стверджують, що планують платному ТБ приділяти менше уваги. Тобто, можуть або переукласти договір на надання меншого числа каналів, знизивши при цьому плату за послуги, або перейти на якісь безкоштовні варіанти.

На думку експертів TDG, про ці результати обов’язково задумаються телекомпанії і, можливо, обмежать потокове мовлення своїх каналів та кількість додатків для iPad.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.