Новини України. 26 листопада. Київ. Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко заявляє, що сьогодні можна говорити про досягнення, як мінімум, однієї тактичної перемоги: влада визнала шкідливість багатьох норм нового Податкового кодексу, ухваленого представниками провладних фракцій за поданням уряду.

Микола Томенко
Влада визнала те, що ПК обмежує свободи підприємців

«Більше того, вчорашня зустріч в Адміністрації Президента з представниками підприємців продемонструвала, що президентська сторона визнала неспрйняття надмірного розширення прав Податкової адміністрації», – цитує Томенка прес-служба.

«Коректно кажучи, цей факт є визнанням, як мінімум, неправдивої риторики урядовців, які під час обговорення поправок до другого читання ПК кілька днів у сесійній залі говорили про ідеальний, демократичний текст Податкового кодексу, направлений на підтримку українського бізнесу», – наголосив Микола Томенко.

Натомість, на його думку, подальший перебіг акції буде залежати від ще однієї обставини: чи вдасться досягти єдиної консолідованої позиції учасників акції протесту.

«Сьогодні складається враження, що всередині організації борються дві взаємопротилежні стратегії. Перша – домогтися поступок від влади в частині, що забезпечує нормальну діяльність малого та середнього бізнесу. Друга – використати акції протесту для створення нової партії, яка б «репрезентувала» малий та середній бізнес для участі в майбутніх парламентських виборів», – вважає віце-спікер.

«Отже, вже сьогодні можна констатувати, що першою тактичною перемогою акцій підприємців є визнання владою того, що Податковий кодекс обмежує права та свободи підприємців», – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.