Новини України. 30 листопада. Київ. Уряд не збирається домовлятися з протестуючими підприємцями.

Борис Тарасюк
Тарасюк: влада говорить неправду підприємцям і не планує вносити зміни в ПК

Таку думку висловив народний депутат від НУНС, лідер Народного Руху України (НРУ) Борис Тарасюк.

“Так, ми чули Президента, який заявляв про можливе вето на Податковий кодекс. Але про що тут можна говорити, коли з вуст одного з авторів нинішньої економічної політики уряду – Тігіпкона всю Україну прозвучало, що ні на які компроміси в питанні спрощенців влада не піде. І це вже було після зустрічі глави держави з підприємцями. То які ще докази потрібні щодо справжніх планів влади? Як на мене, все очевидно”, – цитує політика прес-служба партії.

“Замість того щоб вийти на конструктивний діалог з підприємцями, владна верхівка в особі Президента Януковича і Прем’єра Азарова вирішила влаштувати піар своїм візитом в наметове містечко. Звичайно, це обурює, але не викликає подиву. Хіба це вперше, коли влада декларує одне, а робить інше?” – запитує він.

Парламентарій підкреслив, що влада продовжує затягувати час для того, щоб задіяти механізми дискредитації протестуючих.

“На додаток до раніше проведених прес-конференцій промисловців, які висловили підтримку Податкового кодексу, ми бачимо проведення провладних автопробігів. Має місце спроба нав’язати суспільству думку, що підприємці на Майдані – це бунтарі, які вносять лише деструктив, тому з ними не потрібно проводити переговори, а потрібно залучати більш згідливих людей, які за мінімальні преференції готові погодитися з позицією влади. Це неприпустимо”, – заявив Тарасюк.

Він закликав підприємців не піддаватися на провокації ззовні і зсередини і залишатися монолітними.

“Маю надію, що підприємці встоять перед цим натиском. Оскільки, як я вважаю, їх вимоги є об’єктивними. І цей Податковий кодекс має бути заветований”, – підсумував він.

Нагадаємо, наступна масова акція протестів підприємців на майдані Незалежності в Києві запланована на четвер, 2 грудня.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.