24 листопада. Київ. Представники влади й підприємців узгодили п’ять можливих змін у Податковий кодекс у частині спрощеного оподатковування.

перші поступки

За даними “Дзеркала тижня”, отриманими від джерел у Кабміні, такі домовленості були досягнуті в ході зустрічі підприємців з першим віце-прем’єром Андрієм Клюєвим.

Зокрема, планується збільшити з 600 до 800 тисяч гривень максимальний щорічний дохід підприємців, що працюють на єдиному податку й використовують касові апарати.

Також планується  збільшити із чотирьох до п’яти кількість найманого персоналу, відстрочити на півроку (до 1 липня 2011 року) введення обов’язкового бухгалтерського обліку.

Також досягнута домовленість про те, що буде введена амністія по залишкам товару на 1 січня, а також буде дане право фізособам, які працюють на єдиному податку, здавати в оренду житлові й нежитлові приміщення при обов’язковій сплаті податку з фізосіб.

Що стосується змін у сфері адміністрування податків і повноважень Податкової адміністрації, то найбільш конфліктні моменти в цей час розглядаються на нараді представників влади в першого заступника голови адміністрації президента Ірини Акімової.

Джерело ЕП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.