Новини України. 9 листопада. Київ. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що метою опозиційних сил зараз має стати недопущення внесення змін до Закону “Про вибори народних депутатів України”.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: влада готує нові зміни до Закону про вибори

“Треба не допустити ревізії виборчого законодавства до Верховної Ради України“, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції в Києві.

“Ви знаєте, що зараз вже оголошено про те, що готуються зміни до Закону про вибори до Верховної Ради України. Я можу сказати: будь-яке коригування, яке буде проведено відносно існуючого Закону, буде мати на меті втілити ті самі моделі, системи, програми фальсифікацій, які були застосовані на місцевих виборах”, – пояснила лідер “Батьківщини“.

Юлія Тимошенко вважає, що внесення змін до Закону “Про вибори народних депутатів України” призведуть до системних та масштабних фальсифікацій на наступних парламентських виборах, відзначає прес-служба лідера БЮТ.

“Будь-яке коригування, будь-які зміни будуть зроблені владою виключно з метою системної підготовки до нової фальсифікації, але вже парламентських виборів. І тому не можна допускати ніяких змін”, – переконана вона.

За словами лідера “Батьківщини“, чинна редакція Закону забезпечує достатньо високий рівень демократичності виборчого процесу.

“Тому що вибори до парламенту і 2006-го, і 2007-го року проводилися чесно, відкрито, прозоро, демократично, не було зауважень від жодної політичної сили, від міжнародних структур”, – нагадала вона.

“І тому я не бачу ніяких підстав, крім підготовки до фальсифікацій, будь-яких змін до діючого Закону. Я б не хотіла, щоб цей Закон був так само відреформований, під інтереси окремої Партії регіонів“, – зазначила лідер “Батьківщини“.

“Я б хотіла повідомити суспільству, що готуються такі коригування – той самий стандартний сценарій підготовки до парламентських виборів, і нам треба всім разом спробувати цей процес зупинити. Наша політична команда буде застосовувати всі політичні можливості і сили для того, щоб вплинути на цей процес”, – резюмувала вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.