ЦВК
14 листопада - повторний день голосування на місцевих виборах

Новини України. 8 листопада. Київ. Центральна виборча комісія затвердила роз’яснення щодо окремих питань організації підготовки та проведення повторного голосування по виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Текст відповідної постанови ЦВК (№ 519 від 8 листопада 2010 року) розміщений на її офіційному сайті.

Повторне голосування відбудеться 14 листопада.

У разі проведення повторного голосування передвиборна агітація поновлюється з дня, наступного за днем офіційного опублікування рішення відповідної територіальної виборчої комісії про призначення повторного голосування, і припиняється о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування.

Передвиборна агітація проводиться за рахунок коштів власних виборчих фондів кандидатів, використання яких поновлюється з дня, наступного за днем офіційного опублікування рішення відповідної територіальної виборчої комісії про призначення повторного голосування, і припиняється за день до дня голосування.

Джерело Сегодня

Comments

  1. Потрібно чітко встановити за рахунок яких коштів проводяться повторні голосування на Дільничних виборчих комісіях і повторних виборах.Хто повинен погодити і затвердити кошторис. Чи залишаються в казначействах зразки підписів першої і другої особи.Як проводити оплату головам , секретарям, членам комісії,залученим працівникам. Чи залишається оплата за підрахунок голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.