Новини України. 28 листопада. Третій Президент України Віктор Ющенко озвучив свої побажання до Дня народження лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко в ефірі радіостанції “Ехо Москви”.

Ющенко привітав Тимошенко, але не забув її прорахунки

“Я хочу побажати їй (Юлії Тимошенко, – ред.), щоб вона на цьому шляху (політичному шляху, – ред.) була успішною, щоб вона була здоровою, щоб усе в неї було добре в домашніх справах. По-людськи, я хочу, щоб вона була щасливою і від нашої короткого життя отримувала гідне задоволення”.

У той же час, екс-президент вказав, що йому Тимошенко принесла “великі політичні розчарування”.

“Вона принесла мільйонам людей нереалізовану політику, про яку я мріяв, але політиканство, популізм переміг політичну доцільність, якої треба було дотримуватися, коли вона була фактично першою людиною в країні”, – вказав він.

“Тоді Конституція визначала, що вона – лідер більшості, що вона формує уряд, формує економічний курс країни. Я сподівався, що вона буде гідно проводити ту політику, з якої почався Майдан. Це була моя велика помилка. Це було добре очікування”, – продовжив третій Президент.

“Я не хочу нічого поганого казати. А так, я хотів би сказати, що політика – це політика. На жаль, вона в Україні така, якою я найменше хотів би її бачити, але вона така. Забирає багато можливостей і часу. Думаю , що ті люди, які займаються в Україні політикою, хоча б частину їх, певна частина, пройшовши всі ці політичні марафони, прийде до таких висновків, які зроблять українську політику більш ефективною, більш успішною, чистою і прозорою. Залишать політику більш гідною, ніж ця політика була”, – підсумував Віктор Ющенко.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.